دانستنی های سلامت و زیبایی

کرم دور چشم را چند بار در روز استفاده کنیم؟

استفاده از کرم دور چشم

چند بار در روز باید دور چشم بزنیم؟

حتما این سوال را از خود پرسیده اید که روزی چند بار از کرم دور چشم استفاده کنیم؟ داستان از این قرار است، شما یک کرم دور چشم می‌خرید، به استفاده از آن ادامه می‌دهید، اما نتیجه‌ای نمی‌گیرید و فکر می‌کنید پولتان را برای یک محصول آرایشی بی‌فایده دیگر هدر داده‌اید. خب، این احتمال وجود دارد که شما از کرم دور چشم خود اشتباه استفاده می کنید. ببینید، کرم‌های دور چشم اثر می‌کنند، به کاهش علائم پیری، به حداقل رساندن سیاهی دور چشم و کاهش پف کمک می‌کنند، اما باید به‌درستی از آن‌ها استفاده کرد و باید بهترین نوع کرم دور چشم را انتخاب کرد.

پوست اطراف چشم شما بسیار شکننده است، در مقایسه با سایر قسمت های صورت، بیشتر در معرض چین و چروک و خشکی است، بنابراین نیاز به مراقبت ویژه دارد. در اینجا نکاتی برای استفاده از کرم دور چشم برای به دست آوردن بهترین نتیجه وجود دارد و با استفاده از آنها می دانید چند بار در روز از کرم دور چشم استفاده کنید.

به دنبال کرم دور چشمی باشید که حاوی گلیسیرین و ویتامین B3 در فرمول خود باشد، زیرا به مرطوب کردن ناحیه حساس اطراف چشم کمک می کند. در حالت ایده آل، کرم دور چشم شما باید حاوی ویتامین A نیز باشد که به کاهش چین و چروک کمک می کند.

همچنین یکی از موارد مهمی که باید در کرم دور چشم شما وجود داشته باشد،این است که به افزایش خاصیت ارتجاعی پوست کمک کند. قبل از استفاده از کرم دور چشم، صورت خود را تمیز و مرطوب کنید.

کرم دور چشم را چه زمانی استفاده کنیم؟

بهتر است بعد از استفاده از پاک کننده و مرطوب کننده صورت استفاده شود. کرم دور چشم دو بار در روز صبح و شب استفاده شود.

فقط به یک قطره کرم دور چشم با یک نخود برای استفاده در دو طرف نیاز دارید انگشت حلقه خود را به صورت دایره ای فشار دهید تا کرم دور چشم بزنید، انگشت کمترین فشار را به چنین ناحیه حساسی از پوست وارد می کند.
کرم دور چشم را به آرامی زیر خط مژه پایین و زیر ابروها بمالید، مراقب باشید که کرم دور چشم را روی پلک های خود نزنید تا از تحریک یا پف چشم جلوگیری کنید.

به مدت 10 دقیقه از مواد آرایشی روی صورت خود استفاده نکنید، لازم است کرم دور چشم کاملا جذب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.